jak

Všichni toužíme po úspěchu, výjimečném výsledku a vítězství. Projekt Zlaťáci pomáhá dětem najít jejich vlastní talent a nadání. Žáci 2. stupně ZŠ a dětských domovů (DD) mají možnost zapojit se do celostátních soutěží ve foodstylingu, zpěvu, tanci a v hraní deskových her, a tím ukázat svoji kreativitu. Přejeme vám hodně zábavy!
03 05

Profil školy

obr

ZŠ Červená Voda

Naše škola se nachází v hezkém přírodním prostředí poblíž Králického Sněžníku. V budově školy sídlí také ZUŠ s novým tanečním sálem. V 11 třídách je asi 220 žáků. Před třemi lety bylo u naší školy otevřeno víceúčelové sportovní hřiště. Máme dvě atria, v jednom rostou velké kaktusy, druhé je určeno ke sportování o přestávkách. Pro tělocvik a sportovní kroužky (stolní tenis, florbal, fotbal, tenis, volejbal, kondiční cvičení, zumbu) využíváme velkou tělocvičnu. Ke škole patří i zahrada, na které na jaře a na podzim vykonáváme pěstitelské práce. Vypěstovanou zeleninu dodává škola do školní kuchyně. Naše škola je dlouhodobě úspěšná v chemických a ekologických soutěžích na regionální i republikové úrovni. Za úspěchy naší školy jsme rádi a proto jsme se také do této soutěže přihlásily.

Info o soutěžním týmu:

Náš soutěžní tým HAJAMO jsme vytvořily my tři kamarádky ze 7. třídy, HAna,JAna a MOnika. Vyrobily jsme z různých druhů zeleniny a sýrů podobu svého týmu a nazvaly ji TRIO HAJAMO. A protože se už těšíme na jaro, vysely jsme v předstihu řeřichu, do které jsme naše zeleninové panáčky postavily. Hana Wawrzyczková, Jana Packová, Monika Csaszárová

vesela.eva@email.cz
465626220Umístění v soutěžích

tym1 - soutěž "V kuchyni"Počet hlasů: 12423
Průběžné pořadí v regionu: 1. místo